O Firmie

ROTEX EŁK BEZPIECZNE NISZCZENIE

ROTEX Ełk jest pierwszą firmą w regionie, która specjalizuję się w profesjonalnym niszczeniu dokumentów. Naszą działalność opieramy na zagwarantowaniu pełnej poufności i bezpieczeństwa procesu. Jesteśmy przygotowani do świadczenia regularnej obsługi biur, filii, przedstawicielstw firm i urzędów. Obojętnie jak wielkie jest Państwa przedsiębiorstwo, możemy dostarczyć pewną, profesjonalną, na czasie i ekonomiczną usługę by zaspokoić Państwa potrzeby.
 
 
 
 

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

zakład nasz posiada nowoczesną, specjalistyczną przemysłową linję do zniszczenia każdego rodzaju dokumentów. Nasze urządzenie posiada certyfikat gwarantujący zachowanie IV klasy tajności wg normy DIN 32757. Pozwala to zapewnić naszym klientom spokój i przekonanie, że przekazane nam papierowe informacje nie zostaną odtworzone. Posiadamy poświadczenie BEZPIECZEŃSTWA OSOBOWEGO (ABW) dzięki temu działamy zgonie z ustawą z dnia 22 stycznia 1999 r. o ochronie informacji niejawnych, przez co nasi klienci mają pewność że jesteśmy zobowiązani do zapewnienia całkowitej poufności powierzonych informacji.
 
 
 
 
 

PARTNERSTWO LOKALNE

Systematycznie rośnie grono klientów, którzy nam zaufali. Zdobywamy zaufanie klientów przez to, iż jesteśmy firmą lokalną. Firmy z naszego regionu znają nas i wiedzą, że jesteśmy po to by działać na zasadzie partnerstwa.
 
 
 
 

OCHRONA ŚRODOWISKA

Zapewniamy nie tylko bezpieczeństwo najbardziej poufnych dokumentów, ale również pomagamy chronić środowisko. Postrzępione fragmenty powstałe przy niszczeniu zostają zbelowane i przekazane do powtórnego przerobu. Jedna tona postrzępionych dokumentów to kilka uratowanych drzew.
 
 

ROTEX EŁK ZADZWOŃ TEL:0501 645 630